facebook

Opinie naszych dzieci i rodziców

"Cudowne miejsce! Ciepła i rodzinna atmosfera wypełniająca przedszkole przyciąga jak magnes nie tylko dzieci. Po przekroczeniu progu przedszkola człowiek natychmiast się uspokaja. Pięknie urządzone wnętrza w których dominują drewniane zabawki, szmaciane lalki, widok na ogródek przylegający do przedszkola - jednym słowem bajecznie. A co najważniejsze osoby opiekujące się dziećmi robią to z pasji. Tłumacza i zachęcają, są bardzo spokojne i sympatyczne. Swoim opanowaniem dają dzieciom poczucie bezpieczeństwa. Dzieci to miejsce kochają, trudno je stamtąd wyciągnąć. Syn niezwykle dużo wynosi z pobytu w przedszkolu. Jedną z zaskakujących mnie rzeczy są zabawy paluszkowe których się tam uczy, bardzo często widzę jak jadąc samochodem, czekając na coś lub zasypiając bawi się paluszkami opowiadając coś sobie. Zdrowe i ekologiczne jedzenie jakie dostają dziec to kolejna niezwykle istotna rzecz o jakiej trzeba wspomnieć. Właściciele dbają o dzieci również poprzez edukowanie rodziców. Organizują szereg niezwykle ciekawych i pouczających wykładów prowadzonych przez lekarzy specjalistów z rożnych dziedzin. Jestem im wdzięczna za stworzenie takiego miejsca. Zostawiając dziecko w przedszkolu jestem o nie całkowicie spokojna. Dziękuję i gorąco polecam."

"Po niezbyt dobrych doświadczeniach w żłobku Synek strasznie bał się iść do Przedszkola, ale po tygodniu spędzonym właśnie tutaj ... był już w nim zakochany :) Nie ma najmniejszego problemu z wyjściem rano z domu i w każdy weekend niecierpliwie czeka na spotkanie z Ciocią Madzią :) W przedszkolu panuje bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera nastawiona na pobudzanie kreatywności u dzieci. Jedną z rzeczy która nas najbardziej przekonała to duży ogród z placem zabaw i codzienne wyjścia na dwór, gdzie Synek nie jest "trzymany na smyczy" tylko może się do woli wyszaleć."

"To najlepsze miejsce, w które mógł trafić nasz syn. Patrzymy z dumą jak codziennie wraca z nowymi umiejętnościami i wiadomościami. Ciocie organizują dzieciom przestrzeń wypełnioną spokojem, poczuciem bezpieczeństwa. Dzieci mają zajęcia dostosowane do indywidualnego tempa rozwoju, czuje wsparcie dorosłych. Wolna zabawa - twórcze, kreatywne, swobodne. Gdy nasz synek jest w przedszkolu wiemy, że jest bezpieczny, radosny i gdy zachodzi potrzeba utulony. "

"Przedszkole pod tęczą to przede wszystkim przyjazne przedszkole w którym nasze dziecko dobrze się czuje. Jako rodzice wiemy, że jest pod dobrą opieką, jesteśmy o to spokojni. Wychowawcy (ciocie) bardzo pomocne, zawsze uśmiechnięte. Nasza córka nigdy nie płakała, nie marudziła, że nie chce chodzić a to jest największy dowód na to że to był świetny wybór. Dużym plusem jest piękny ogród z placem zabaw w którym dzieci mogą się wyszaleć. Jesteśmy bardzo zadowoleni"

"Mogę polecić zajęcia w Klubie Malucha każdemu rodzicowi. Dziecko niecierpliwie czekało na kolejne spotkanie z dziećmi oraz możliwość wspólnej zabawy. Dziecku najbardziej podobało się możliwość pieczenia bułeczek oraz zabawy w grupie typu "kółko graniaste" czy "balonik nasz malutki". Panie opiekujące się dziećmi są bardzo spokojne i cierpliwe. Klub Malucha bardzo dobrze przygotowuje dziecko do późniejszej aklimatyzacji w przedszkolu, uczy samodzielności oraz poprawnych relacji z rówieśnikami."

"Dziecko chętnie uczęszcza do przedszkola (zapoznało się z nim na etapie zajęć w Klubie Malucha). Bardzo podobają mu się zabawy na przedszkolnym podwórku oraz pieczenie bułeczek. "Ciocie" są bardzo miłe i cały czas opiekują się dziećmi. W przedszkolu panuje rodzinna i miła atmosfera"Zapisy do przedszkola Jastrzębie